MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Caféstolar 15548031

nr 1554 8031

Caféstolar

6 st, omkring 1900, Thonet-stil

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 augusti 2023
kl 20:31:20